Tantrické masáže, masáže, terapie

Tantra masáže pro muže

Vydejte se do magického světa svého nitra, objevte svou podstatu, vnitřní sílu a skryté emoce. Dopřejte si "Tantra masáž" a užijte si opakované vlny vzrušení následované okamžiky absolutního klidu a ticha. Prociťte oheň své touhy a chtíče a nechte jej naplnit celé své tělo, až do konečků prstů. Zbystřete své smysly a uvědomte si jemné mravenčení energie v každém kousku svého těla. Vnímejte sebe, svět kolem, rozšiřte své vědomí a užijte si přítomný okamžik. Jste tady a teď, jen Vy a masérka. Jste tady a teď, Vy a celý svět. Vnímejte své pocity, zvuky, vůně, barvy, chuť svého vzrušení. Vnímejte svět celým tělem a udržte si toto rozšířené vědomí i po ukončení tantra masáže. Tantra je cesta vědomého žití, zkuste i vy jít touto cestou.

 DOTEK TANTRY

Dotek tantry je celostní smyslná masáž  může být s aktivním přijímáním masáže.A co to znamená?

1. Jsem tady a teď.
2. Vnímám své tělo a to jak se cítí.
3. Umím to dát najevo.
4. Dýchám.
5. Projevuji se zvukově.
6. Hýbu se.
 
Každá masáž ode mne je připravená každému na míru.U sklenky čaje probereme jak masáž bude probíhat.Před samotnou masáží se budeme učit pracovat s dechem a energií.Pak následuje tantrický rituál a práce s dechem.
Masáž probíhá na matraci na zemi v zimě u hořícího krbu. Přijmete doteky mých dlaní  teplým olejem s lávovými kameny na doplnění energie.
Masáž je zakončena meditací linganu , či masáží lingamu s ejakulací pokud si to budete přát.(Ejakulace není cíl masáže).Dovedu vás do stavu blaženosti a sebepřijetí.
 Investice 100 min 3000 Kč
 
 
 
Možno zakoupit jako dárkový poukaz

 

TANTRA MASÁŽ ŠIVA

Celotělová tantra masáž včetně masáže lingamu (pohlaví) začíná tradičním úvodním tantrickým rituálem ve stoje. Celá masáž je naplněna smyslností, probouzí v mužích vnitřní energii a sexuální sílu. Dává odplynout každodenním starostem a umožňuje radovat se ze střídavých vln vzrušení a uvolnění.

Zahrnuje dynamické části s pevnějšími dotyky, které v mužích budují vzrušení a vrací roztěkanou mysl do těla. Jemné hlazení naopak stimuluje nervová zakončení a zbystřuje vnímání, nahřívání teplými žínkami uvolní energetické bloky v těle,hlazení peřím,kožešinkami,různými provázky,štětečky zvýší citlivost těla, masáž teplým olejem stupňuje vzrušení, které  rozvádímpo celém těle. Masáž umožňuje nalézt štěstí a lásku uvnitř vlastního těla. Toto vědomí můžete přenést do svého běžného života. Masáž je zakončena láskyplnou masáží mužského přirození, zahrnující přes 2 desítky druhů doteků . Pokud si budete přát, může být součástí masáže i tzv.Velký tah, jehož technikou vás na vaše přání provedu. (Jedná se o cílenou práci s dechem a vlastním tělem, která nabízí možnost prožít orgasmus bez ejakulace, čímž dojde nejen k zabránění úniku energie, ale naopak k získání obrovského množství energie navíc. Takový orgasmus bývá popisován jako velmi silný, často takřka duchovní či spirituální zážitek.

Doba trvání masáže je vyhrazena čistě na masáž, přivítání a úvodní rozhovor s vámi je samozřejmostí, je navíc a není zahrnut do doby trvání masáže.

 

Investice        130 min  4000Kč/ 170 Euro       

                    

Možnost zakoupit na dárkový poukaz

BOŽSKÁ TANTRA MASÁŽ ŠIVA

Prodloužená tantrická masáž, která díky většímu časovému prostoru umožňuje plně se uvolnit do prožitku masáže a nechat se unášet za hranice běžného dne. Obsahuje tantrickou masáž celého těla , různé formy doteku horkými ručníky, peřím, kožešinou, prodlouženou tantrickou masáž lingamu a masáž análu a prostaty.Citlivá masáž análního otvoru zve do hlubších dimenzí důvěry a otevření srdce. Mužům,vedle pozitivního vlivu na zdraví(masáž prostaty),nechává nahlédnout do jinové části sexuality, plné rozkoše a odevzdání se. Pomáhá tak mužům propojit pudovou sexualitu a srdce . Láskyplné navázání kontaktu s místem,o kterém se už jako děti učíme, že je nečisté, nám tak pomáhá být celistvější. Tato masáž nám poskytuje prostor pro práci s tělem na hlubší rovině. Podporuje uzemnění a ukotvení v těle, dodává optimismus a důvěru do života.

Investice 150 min   4500 Kč   /190 Euro

Možnost zakoupit na dárkový poukaz

MAGICKÁ TANTRA MASÁŽ ŠIVA

Celotělová tantra masáž včetně masáže lingamu (pohlaví) začíná tradičním úvodním tantrickým rituálem ve stoje. Celá masáž je naplněna smyslností, probouzí v mužích vnitřní energii a sexuální sílu. Dává odplynout každodenním starostem a umožňuje radovat se ze střídavých vln vzrušení a uvolnění. Zahrnuje dynamické části s pevnějšími dotyky, které v mužích budují vzrušení a vrací roztěkanou mysl do těla. Jemné hlazení naopak stimuluje nervová zakončení a zbystřuje vnímání, nahřívání teplými žínkami uvolní energetické bloky v těle,hlazení peříčky,kožešinkami prohlubuje vnímání, masáž teplým olejem stupňuje vzrušení, které masérka rozvádí po celém těle. Masáž umožňuje nalézt štěstí a lásku uvnitř vlastního těla. Toto vědomí můžete přenést do svého běžného života. Obsahuje citlivou, meditativní a léčivou masáž análu a prostaty,masáž hlavy a dutin. Masáž je zakončena láskyplnou masáží mužského přirození, zahrnující přes 2 desítky druhů doteků. Pokud si budete přát, může být součástí masáže i tzv.Velký tah, jehož technikou vás na vaše přání provedu. (Jedná se o cílenou práci s dechem a vlastním tělem, která nabízí možnost prožít orgasmus bez ejakulace, čímž dojde nejen k zabránění úniku energie, ale naopak k získání obrovského množství energie navíc. Takový orgasmus bývá popisován jako velmi silný, často takřka duchovní či spirituální zážitek.  Naučíte se pracovat s dechem a pánevním dnem tak, abyste rozprostřeli vzrušení do celého těla. Můžete pak prožívat celotělový orgasmus, který vitalizuje vaše tělo a naplňuje ho energií pro uskutečnění vašich záměrů a vizí.

Zbavíte se studu a poznáte nové roviny prožitku.

Projdete duchovním vývojem, který zlepší kvalitu vašich vztahů k sobě i ostatním.

 

Investice 180 min     5000 Kč /210 Euro

Možnost zakoupit na dárkový poukaz

 

 TANTRA MASÁŽ ŠIVA SE ZÁMĚREM

 

Masáž je možné absolvovat sám nebo se svou partnerkou ,která u masáže  přihlíží.

Průběh masáže:

Před masáží mi sdělíte váš záměr -vaše přání například:láska,zdraví,otevřenost,pozitivní myšlení...

Masáž začíná  hlubokým dýcháním ,rozprouděním energie do těla,opičím dechem a pomalým zklidněním.,bioenergetickým cvičením a následným rituálem ve stoje. V masáži se můžete těšit na pomalé pevné doteky, které příjemně uvolní svalové napětí ale i na něžné hlazení ,plácání,bušení, které tělu přinesou pocit tepla, bezpečí a lásky.

Poté si lehnete na břicho, přes sarong kterým Vás zakrývám,  provádím tlakovou masáž pro procítění těla a uzemnění. Dále vás masíruji  horkými ručníky a teplým olejem. Vaším  úkolem je při masáži používat hlas,hluboce dýchat a pohybovat tělem.  Po uvolnění zadní části těla se otáčíte a stejně se postupuje při masáži hrudi,rukou nohou a pohlaví. Masáž může být zakončena Velkým tahem-celotělovým orgasmem.

Po masáži vklepávám  konečky prstů vaše přání-záměr do  celého těla.

 

Investice 150 min 5000 Kč  /210 Euro

Možnost zakoupit na dárkový poukaz

TANTRA MASÁŽ ŠIVA V RÁJI

Tantrická masáž celého těla včetně lingamu má dlouholetou tradici vycházející z kámasútry, tantrického a taoistického přístupu k sexu. Na rozdíl od masturbace, cílem  tantrické masáže není okamžitý orgasmus a tím i uvolnění sexuálního napětí. Učí poznávat vlastní tělo, rozvíjí fantazii, harmonizuje tělo i duši a přináší zcela nové pocity z doteku a vzrušení.
Mnohdy je chápána jako vyšší forma meditace a není vůbec spojována s vyvrcholením, ale především s prožíváním pocitů, a vzrušení.

Má tu sílu zbavit přijímajícího muže stresu a napětí. Pravidelná masáž dokáže zlepšit celkový zdravotní stav mužského pohlavního orgánu, protože se při ní střídá technika, která zajistí jeho pozvolné, ale důkladné prokrvení, s hlubokou relaxací a uvolněním. 
Orgasmus se při masáži může dostavit, není to však cíl masáže. Tento druh masáže je nejen velmi intimní, ale i velmi vzrušující. 


Masáž se začíná v lehu na zádech,zaměřuje se na hlazení nohou, vnitřní a vnější strany stehen, perinea, varlat, třísel, břicha a prsou.omýváním horkými ručníky,hlazení peřím,kožešinami ,koženými šňůrkami jak ve formě pomalých něžných doteků, pak se otočíte na břicho napojuji se na váš dech ,uzemňuji vaše tělo pevnými doteky přes sarong,pak vás hladím různými předměty a masíruji teplým olejem.K masázi používám horké lávové kameny k odbourání stresu a uvolnění celého těla.

 Masáž poskytuje vnímat mimořádně intenzivní radost z vlastního těla, z vlastního vzrušení, z přítomnosti masérky a z energie, která mezi námi proudí. Neodehrává se někde mimo tělo, ale je přítomná v těle tady a teď. Být tady a teď, to znamená vnímat sebe i druhého, prožívat radost, prožívat své tělo a jeho pocity, uvědomit si že žiji a že mi je dobře, vnímat i to, na co jsme už dávno ve spěchu zapomněli, zůstat v kontaktu sám se sebou.

 

Investice 250 min 7000 Kč/ 280 Euro

ŠIVA ZNOVU VE SVÉ SÍLE

Jseš unavený? Stále ve stresu? Nemáš čas na sebe? Ráda tě uvítám ve své oáze. Udělej krok a oddej se  cca  4  hodinám maximální péče,o své tělo a svou duši.  Sezení začíná posezením u čaje,naladěním se na sebe, povídáním .V masérně s hořícím krbem se oddáš tantrické intuitivní masáži, budeme pracovat s dechem, pohybem, hlasem naučíš se velký tah tj.tělový orgasmus,či přijmeš orgasmickou meditaci.Masáž je  protkaná aromaterapií, lávovými kameny, před  terapií access bars -je to doteková technika na hlavě, která otevírá kanály vědomí a tím začneš více vnímat své tělo.Myšlenky, které tě trápí,obavy, stres odejdou. Budeš se cítit uvolněnější, šťastnější,odvážnější...

Budeš odcházet zrelaxovaný,nabitý energií.

Investice 240 min 7000 Kč  

Možnost zakoupit na dárkový poukaz

 

TAO MASÁŽ BÍLÉ TYGŘICE

Masáž začíná rozprouděním energie do těla a rituálem ve stoje na navození kontaktu s vámi .

Poté si uleháte na záda a já vám masíruji váš lingam,břicho,hrudník a hlavu,Masáž provádím na sucho,střídám silné hmaty s lehkými,hladím vás mými vlasy,tělem,pak se otáčíte na břicho a celý rituál doteků,hlazení,škrábání,omývání teplými žíňkami přijímáte na zadní straně těla.Poté vás polívám teplým olejem a intuitivně masíruji celé tělo od hlavy až k patám.Střídám různé hmaty jak lehké jak pírko tak silné,masíruji vás rukama,nohama,vlasama a celým tělem.Tato masáž je velice živá a velmi vzrušující.Vaším úkolem je hodně dýchat a být v přítomnosti.Až jste naplněn rozkoší otáčíte se znovu na záda a teplý olej vám stéká po lingamu a já vám ho rozprostírám po celém těle.masíruji vám lingam rukama,nohama. Na závěr můžete ejakulovat na má prsa .

 

Investice     

                     130 min  4000 Kč /170 Euro

TAO MASÁŽ VELKÉ MEDVĚDICE

 

Vítejte ve světě kvalitní regenerační masáže spojenou s masáží intimních míst,  v pološeru jen za svitu svíček a s tóny relaxační hudby. Splňte si svůj tajný sen, ve kterém překračuji hranici klasické masáže. Pomáhám vám uvolnit a zregenerovat vaše tělo, postupně vás odhaluji a zahrnuji intimní masáž.   Před masáží posedíme u čaje a vy mi povíte co vás ke mně přivádí ,kde vás tělo bolí a poté zvolíme společně postup masáže.Poté rozproudíme energii v těle dechem,pohybem a hlasem.Zapomenete na starosti a ocitnete se ve stavu "tady a teď ". Ve stoje zažijete napojovací rituál a po té uleháte na matraci a já masíruji celé vaše tělo.Podle vašich potíží .Nevynechám jedinou část těla.Masíruji teplým kokosovým olejem do kterého míchám na míru esenciální oleje.K masáži používám lávové kameny,polodrahokamy či bylinné měšce.Masíruji celé vaše tělo a na závěr se dočkáte masáže lingamu a můžete ejakulovat .

 

Investice  100 min 3000 Kč / 125 euro

                     

TAO MASÁŽ  ZELENÉHO DRAKA

úryvek z knihy vyučování Bílé tygřice

Má-li vzniknout žlutá,bílá musí vyhledat zelenou.Má-li dojít k osvícení Tygrice musí vyhledat Draka.Veškerá potrava musí vstoupit do úst,než se dostane do žaludku.I do kotle lze vstoupit Nebeskou bránou.Když voda a oheň nahromadí v Nebeské bráně a pak splynou v kotli.vznikne elixír.

 

Dopřejte si unikátní velmi smyslnou masáž celého těla,kterou vám připravím na míru.Tato masáž začíná posezením u  čaje s povídáním vašich přání co u masáže chcete zažít.Před masáží se učíme pracovat s dechem a sexuální energií.Bílá tygřice svádí draka,dovolí mu ji hladit,společně zvyšovat sexuální energii. Tato masáž je určená pro stálé klienty, kteří u mne  absolvovali nejméně 2 tantra masáže .

Masáž začíná ve stoje vzájemným hlazením,pokračuje v leže draka na zádech ,omýváním horkými žíňkami,i ntuitivní masáží celého těla teplým kakaovým máslem, či kokosovým olejem, který dodá masáži vice smyslnosti , masáží  vlasy, prsy, rukama a celým  tělem bílé tygřice .Vy se můžete  dotýkat  bílé tygřice, jen tam , kde vám to dovolí. V průběhu masáže může zelený drak  několikrát ejakulovat  na prsa  či  na tělo bílé tygřice.Tygřice očekává u zelelého draka  vzájemné sympatie, zdvořilost, čistotu a příjemné vystupování, dárek  a zájem o masáž pro bílou tygřici.

Masáž se skládá z 120 min masáže pro zeleného draka a 30 min pro bílou tygřici.

 

investice 150 min 5000 Kč (210 Euro)

 

 

Nahoru