Tantrické masáže, masáže, terapie

Vaginální mapování

vaginalni_mapovani1

Vaginální mapování

Sezení začíná úvodním rozhovorem. Při prvním sezení povídáme zpravidla celou první hodinu. Anebo dle potřeb klientky. Zjišťujeme, nakolik se žena dokáže spojit se svými pocity a vyjádřit je, pojmenovat, či si je vůbec uvědomit. Nakolik vnímá své tělo. Jaký postoj má všeobecně k sexualitě a intimitě, k mužům, jaký byl předchozí průběh jejího sexuálního života (aktivního i pasivního). Co od vaginálního mapování očekává, co je jejím záměrem. 

Při technice vaginálního mapování je důležitá práce s dechem. Pomocí dechu uvolníme napětí, rozproudíme krev, oživíme tělo.

Tkáň vaginy se mapuje jemným a citlivým dotykem. Vědomá pozornost ženy, zaměřená do konkrétního bodu tkáně, dech a dotyk, to jsou tři základní nástroje používané při zvyšování citlivosti tkáně vaginy.

Klientka sama si řídí, na základě informací, které zná z úvodního povídání, na kterém bodě a jakým tlakem se tkáně vaginy dotýkáme. Sama určuje tempo, postup, průběh i podobu sezení. Slovním vedením, pohybem, zvukem, či gesty se aktivně podílí na samotném mapování.

Cena sezení 2000 Kč, délka cca 2,5 hodiny, každá další hodina 1000 Kč

Důležité je vědět, že sezení vaginálního mapingu netrvá méně, než 2,5 hodiny a každá další hodina je účtovaná sazbou1000 Kč/hod.)
 Možno použít k terapii access body process .

V ceně je započítána úvodní konzultace, mapování, doznění a sdílení.

Možnost zakoupit na dárkový poukaz

Terapii provádí Dana. 

 

Unikátní kombinace vaginálního mapování s následným láskyplným dotekem

Pro mnohé ženy je vaginální mapování náročným emocionálním procesem a ženy po něm často vnímají potřebu delšího dohlazení, ukonejšení, aby prohloubily svůj harmonický a úlevný pocit. Doteková péče následuje po vaginálním mapování a je jí vyhrazeno cca 40 minut, kdy žena může jenom spočinout a užívat si hýčkání. Celý proces se tak stává podporou léčení a hlubokého napojení se na své ženství.

180 min ... 3000 Kč

Terapii provádí Dana.

 

Vaginální mapování s masáží ňader

Toto unikátní spojení nabízí propojení emočního centra, kterým je srdce s centrem naší ženské podstaty. Nejdříve prostřednictvím masáže prsou a oblasti srdce budeme pracovat s uvolněním emocí a následně budeme uvolňovat blokády ve vagíně prostřednictvím akupresurní techniky - vaginálního mapování. Tato péče poskytuje komplexní přístup k celkovému uvolnění těla na rovině emoční a fyzické. Budete se cítit neuvěřitelně odlehčeně a napojeně na svoji ženskou stránku. Dopřejte si tuto skvělou kombinaci dvou technik v jednom, v celkové délce tří hodin.

180 min ... 3000 Kč

Terapii provádí Dana.

 

 

Nahoru