BARs je 32 bodů v oblasti hlavy, něco jako počítačová banka všech myšlenek, pocitů, emocí, postojů i přesvědčení, které si během života vytváříme, a které v nás zůstávají uloženy. Při terapii se jemným dotykem správné kombinace bodů rozproudí jejich energie. Poté informace s negativním nábojem mizí, jako když zmáčknete tlačítko delete na počítači. To nepotřebné se vymaže a uvolní se prostor. Změní se váš dosavadní způsob nahlížení na život. V krátké době vnímáte, že dochází ke změnám, a i vy se stáváte jinými. Celý váš život se může změnit.

Více informací

.Ženské pánevní dno nejsou jen svaly. Ženská pánev je centrum ženské síly a vitality, sexappealu, sebedůvěry, sebevědomí. Pánevní dno ženy je jako květina, která je součástí emočního prožívání ženy.

Více informací
vaginalni_mapovani

Při technice vaginálního mapování je důležitá práce s dechem. Pomocí dechu uvolníme napětí, rozproudíme krev, oživíme tělo. Tkáň vaginy se mapuje jemným a citlivým dotykem. Vědomá pozornost ženy, zaměřená do konkrétního bodu tkáně, dech a dotyk, to jsou tři základní nástroje používané při zvyšování citlivosti tkáně vaginy.

Více informací

Na chodidle a na dlani máme v projekci celé své tělo - korejská metoda Su-Jok,. Pracuji také metodou Raindrop-regenerace pomocí esenciálních olejů nejvyšší kvality, intuitivní masáž horkým olejem,přikládání teplých lávových kamenů,napařování těla bylinnými měšci, a práce s tělovými svícemi,harmonizace těla teplem-Akebaneho test.

Více informací

Energetický facelift je úžasný proces, který dokáže omladit tvář a tělo bez operace,injekcí,peelingu nebo jiných procedur,  nejen zpomaluje stárnutí, vyhladí vám vrásky,navrací do těla radost,lásku k sobě,pomáhá růstu vlasů,pigmentové skvrny  vám blednou,zvýší se vám sebevědomí, máte lehčí pocit v těle.

Více informací
aromaterapeuticka_masaz

Masáž vůní pro tělo a duši je alternativní terapeutická technika, která kombinuje přírodní léčebné vlastnosti éterických olejů a léčivou moc masáže.  Masáž je vnímána jako komplexní terapie, která produkuje hluboký a intenzivní účinek na tělesné i duševní zdraví.

Více informací

Co kdybychom si představilo, že jemně vyzveme tělo, aby se vrátilo na původní úroveň fungování? Jemně probudím tyto základní energie tím, že umísťuji své ruce na různých částech těla a tělo je vyzváno k expanzivnějšímu způsobu bytí, což zlepšuje funkci jednotlivých orgánů a systémů těla.

Více informací

Je vynikající, jednoduchý a propracovaný diagnostický systém, podle kterého je možné objektivně zmapovat energetickou situaci v organizmu, byl objeven japonským lékařem Kobe Akabane. Vyrovnáním těchto energetických disbalancí se dá léčit velké množství zdravotních problémů, protože vzniku mnoha onemocnění předchází většinou různě dlouhé období energetické nerovnováhy, kdy energie v těle nemůže volně proudit.

Více informací
leceni_jizev

Léčení jizev. Jak příznačné. Jizvy. Ať už emoční nebo ty fyzické, jsou nositelkami velké bolesti, ale jaké velké energie. Když s nimi nepracujeme, něco v nás nemůže proudit. Je to jako bychom postavili na řece hráz. Taková přehrada je někdy fajn, ale běda, když není pod kontrolou a jednoho dne se prostě protrhne.

Více informací

Masáž lávovými kameny je starodávná, mýtická čínská masáž, první záznamy o této masáži jsou z Číny, 2000 let před naším letopočtem.

Více informací
ayurvedska_masaz

Pomalá, senzitivní masáž, prováděná s velkou vnímavostí a naladěním na vás a vaše tělo. K masáži používám biokokosový olej,nebo jasmínový či kakaové máslo jehož výborná vstřebatelnost do pokožky  a jemnost jsou jako stvořené k hýčkání a relaxaci.  Jemné, citlivé masážní hmaty a doteky jdou mnohdy až do samého nitra.

Více informací
Nahoru