Jak se stát skvělým milencem

Chceš se stát lepším milencem?
Jseš sám a chybí ti dotek dávání a přijímání?
Chceš se naučit dávat dotek plný pozornosti, který říká: "Jsem tady pro Tebe"?
 
 

Chceš se naučit, jak můžeš vykouzlit smyslnou atmosféru pro svou partnerku, i když zrovna po ruce nemáš k dispozici masážní olej? Stačí mít po ruce šátek či ručník, a já Ti ukážu, jak báječně uvolnit masírovanou i když se jí zatím přímo nedotýkáš. Naučím Tě, jak můžeš použít horké žínky k uvolnění, které jsou v oblibě nejen v zimním období. Dále jak používat hebké předměty, které zjemní vnímání doteků.

Nejenom vědomému doteku se naučíš během výuky, ale zvládneš postupy, které si tělo přijímající okamžitě zamiluje. Výuka masáže je vhodná pro všechny, kteří chtějí přinést do svého sexuálního života prohloubení intimity, zvýšení senzuality, zharmonizování vzájemných potřeb. Naučíš se: jak se naladit, jak v páru dýchat, jak připravit místnost, vědomému doteku, práci s pomůckami.

K tantrické masáži patří neodmyslitelně i použití horkého oleje. Naučím Tě jak smyslně používat dlouhé tahy po celém těle a zároveň i jak umět namasírovat jednotlivé části těla. Věřím, že jednotlivé techniky, které se naučíš, použiješ například i pokud budeš chtít udělat své drahé polovičce radost krátkou večerní masáží. Například masáž chodidel, po prožitém těžkém dni, je velice relaxační a udělá nesmírnou radost – a toto uvolnění může dál plynout.

 

Program v délce 3x180 min cena 10000č platba předem,nebo před každým setkáním cena 4000Kč  .
Program v délce 5x180 min  cena 16000 Kč platba předem,nebo před každým setkáním cena 4000Kč.

 

Nahoru