Access tělesné procesy®

Access tělesné procesy®

Co kdybychom si představili, že jemně vyzveme tělo, aby se vrátilo na původní úroveň fungování?

Jemně probudím tyto základní energie tím, že umísťuji své ruce na různých částech těla a tělo je vyzváno k expanzivnějšímu způsobu bytí, což zlepšuje funkci jednotlivých orgánů a systémů těla.

Spolu s rozvíjejícím se povědomím o Access Bars® v ČR a SR stále více a více z vás vyhledává také Tělesné procesy Access Consciousness®.  Jak ještě lepší by to mohlo být? Tyto procesy praktikuji již rok jak pro rodinu tak pro klienty a mám s nimi jen ty nejlepší zkušenosti.

Co kdyby vaše tělo mohlo mluvit a bylo vaším průvodcem a rádcem pro život?

Při a po těchto terapiích zažíváte změnu vztahu k tělu a začnete měnit vztah k životu vůbec.

Co kdybyste si mohli vytvořit tělo, jakékoliv si žádáte? Co kdyby existovalo něco, co vás zbaví chronické i akutní bolesti a postupně se zlepšovaly vaše vztahy . Jak by váš život mohl vypadat?Procesů je cca 50, Ve mé oáze se lze objednat na tyto procesy:

BIOMIMETICKÁ A BIOMIMETRICKÁ MIMIKA – BIOMIMETIKA

je to, co zakotvíte do těla, když se snažíte napodobit nebo pochopit ostatní. Biomimetrika je, jak se snažíte najít své místo v prostoru někoho jiného. Jako například, když máte vztah a snažíte se přizpůsobit, aby jste mohli být spolu. Biomimetické je to, co je uzamčeno do vašeho těla a biomimetrické je to, jak se snažíte najít místo ve vztahu k ostatním. Tělesný proces, který čistí tyto otisky je vhodný při genetických obtížích, při hluboké zátěži na psychické, ale hlavně na fyzické úrovni. Je nutné tímto procesem projít opakovaně. Uvádí se, že vhodné je u dospělého 200 až 300krát během jednoho roka, aby se člověk očistil od všech vlivů mužské, ženské linie, rodičů, genetické zátěže z minulosti atd. Ošetření se provádí vleže. Dotýkám se při něm hlavy a křížové kosti na oblečeném klientovi či klientce. Je vhodné i pro děti, ty nepotřebují tolik ošetření, stačí jim jich méně. Kolik ošetření je nutných je vždy individuální.

 Vymazání všech vyrobených pocitů vtělení

TSS – trifold Sequencing Systems (Trojnásobné sekvenční systémy)

tento tělesný proces je hodný kombinovat se spuštěním Bars při Access bars terapii – pomáhá očistit dlouhodobé nánosy po braní léků, drog, hormonální antikoncepce, po očkování, antidepresivech a lécích na spaní apod. Čistí zároveň všechny traumatické zkušenosti, které způsobují opakovaný návrat a opakované znovu prožívání jakéhokoliv traumatu jako by to bylo včera a stále dokola. Tento tělesný proces se vhodně doplňuje podpůrnými čistícími větami které na vědomé úrovni čistí hluboce uložené spouštěče tohoto chování. Pomáhá ke znovunalezení cesty k propojení se s radostí v našem bytí, odstraňují cyklení se ve zlozvycích a špatných návycích, osvobozují z opakování a vyhledávání traumat.Chcete být opět svobodní? Tak tento tělesný proces je přímo pro vás!

Podporuje možnost opět vnímat, že máte v životě volby a možnosti se rozhodovat a vybírat si podle sebe, bez toho, abyste se museli zcela zříci sami sebe.

 

BUNĚČNÁ PAMĚŤ – CELLULAR MEMORY

pokud máme trauma uložené v těle například z nějakého úrazu, nebo máme bolavé místo v těle, prošli jsme operací, můžeme jít do toho místa a spustit vytvoření celulární paměti a napravit dané místo na buněčné úrovni. Tělo tak dostane šanci rozhodnout se uzdravit, tento tělesný proces lze použít na lidech i zvířatech.

DMMD -DE-MOLEKULÁRNÍ MANIFESTACE A MOLEKULÁRNÍ DE-MANIFESTACE DE-MM

je proces, ve kterém se molekuly promění v něco jiného, než jaké jsou nyní. MDe-M slouží ke zmizení toho, co v těle nechceme – nádor ,po očkování,léky...

MTVSS – Molecular Terminal Valence Sloughing Systém (Systém pro uvolnění moleculární terminální valence) – představuje zhruba tisíc věcí. Aktivujeme tyto energie uvnitř těla. Má několik variant– jedna je celotělová a druhá je pro posílení imunitního systému a podpoření správné funkce žláz a orgánů

pro posílení metabolismu,pro respirařní systém pomoc při rýmě,kašli,centrální nervový systém,pro trávící systém,pro střeva,na dermatitidu,lupenku na kůži,pro lyfatický systám a reprodukční systém

Zdrojové pole pro eliminaci a vyhlazení toxických amalgánů

čištění amalgánových plomb které zbůsobují rakovinu,

Korekce zraku

pomáhá lépe vidět,či při zánětu nosních dutin

Obnova imunocytozy

po chemoterapii ,aby nevypadaly vlasy

Nulová suma traumatu

Používá se když tělo je traumatizováno,odstranuje šok a trauma z těla,přetížení svalů,stresové poruchy

Čištění entit

Pocity a emoce

Lymfatický systém...

Jak terapie Access Consciousness body procesů probíhá?

Každé sezení začíná naším úvodním rozhovorem o tom proč terapii požadujete a já potom pokládám různé otázky, abychom se společně dobrali energetického základu vašich potíží a bloků.

Možná již víte něco více o těchto procesech a cítíte, který by mohl být prospěšný pro vaše tělo, nebo na základě toho, co jste mi řekl, vyberu proces, který by pro vás byl přínosný já.

Úplně oblečený si pak lehnete na masážní lehátko a to na břicho, na záda nebo na bok, což záleží na postupu a oblasti těla, kde uvolňujeme energii. Já se vždy ujistím, jestli ležíte pohodlně.

Pak opatrně pokládám ruce na vaše tělo a přesunuji je do různých poloh, a někdy zůstanu na chvíli ve stejné pozici.

Lidé prožívají tyto terapie různě. Já osobně se v pozici klienta se cítím hluboce uvolněně a moje mysl se vypne. Mám pocit, že v tomto hlubokém vesmíru relaxace může nastat obnova a uzdravení těla.

Procesů je opravdu velký výběr, jako příklad některé z dalších:

zlepšení funkce imunitního systému
najít radost ze života
korekce zraku
uvolněním zablokované energie dochází k zlepšení lehkosti bytí spíše než dělání
odvrácení stárnutí organismu
energický facelift
uvolňování kalcifikace těla

Jak dlouho terapie trvá?
Access Consciousness body proces terapie je obvykle 100 minut.

Cena sezení cca 100 min  1500 Kč 

Pro svůj osobní rozvoj používám několik terapií, které mě velice pomáhají a s úžasem sleduji, jak moje tělo na tyto procesy pozitivně odpovídá.

 

Nahoru