Tantrické masáže, masáže, terapie

Oáza doteku Brno

Také jste si mysleli, že venušiny kuličky jsou jen na hraní? Sexy hračka pro ženy, které se rády vzrušují? Ne ne je to velmi dobrá pomůcka pro všechny ženy,co si chtějí zpevnit své pánevní dno.

Více informací

Tento malý orgán řídí sexuální život muže a spolu s penisem a varlaty symbolizují mužské principy a mužnost. Mnoho mužů možná o své prostatě toho moc neví, nebo o ní slyšelo pouze v souvislosti s obávanou rakovinou prostaty. Význam prostaty jako také není moc známý. Má však obrovský význam pro sexuální život muže a jeho dlouhodobou sexuální harmonii. Když prostata začne „zlobit“ má to na zdraví muže, jeho psychiku i sexuální život neblahý vliv.

Více informací

Křesťanská západní kultura vnímá sexualitu poměrné omezeně, jednak v důsledku historického vývoje a jednak v důsledku dopadů moderní konzumní společnosti orientované na výkon. Lidé nedokážou běžně hovořit o sexu, často pociťují přitom rozpaky, stud, nezřídka se i pohoršují. Podle vlivem reklamy, médií, filmů a literatury a tlaku na úspěšnost ve všech možných oblastech lidského žití lidé mnohdy chybně usuzují o správných způsobech, podobách a frekvence sexu, o nutnosti dosahovat orgasmu svého i svých partnerů(ek).

Více informací

Tantrická masáž má kladný účinek pro lidské zdraví mnohdy větší, než by leckdo očekával. Je prospěšná pro fyzické zdraví, kdy prostřednictvím možnosti hluboké relaxace a získání dovednosti pro využívání své vnitřní energie lze dosáhnout odstranění různých potíží v oblasti pohlavních orgánů a sexuality, jako jsou poruchy erekce, předčasná ejakulace, bolestivý sexuální styk, necitlivost pohlavních orgánů, nefyziologicky podmíněné potíže s otěhotněním aj.

Více informací

Ve skutečnosti je tantra především duchovní věda, která údajně vznikla v Indii zhruba před pěti tisíci lety. Nejdříve v podobě textů, později v podobě ústního předávání různých metod a technik, které vedou člověka do hloubi své bytosti k setkání se se svou pravou podstatou a ke spojení s vesmírem. Proudy a přístupy k tantrickému učení jsou dnes různé.

Více informací

Jedná se o dotekovou techniku, při které jemně masírujeme tkáň vaginy. „Mapujeme“ přitom její citlivost. Ženské pohlaví je receptivní, přijímající, a má tendenci v sobě shromažďovat a „pamatovat“ si různé druhy prožitků, příjemných i bolestivých. Při běžném milování, přestože se dotýkáme vaginy, často tyto pocity vůbec nemusí být vnímány – stávají se zřetelné až při zpomalení se, práci s dechem a rozšíření vnímavosti.

Více informací
Nahoru