Tantrické masáže, masáže, terapie

Vaginální mapování

vaginalni_mapovani1

Vaginální mapování

Sezení začínám úvodním rozhovorem. Při prvním sezení si povídáme zpravidla celou první hodinu. Anebo dle potřeb klientky. Zjišťuji, nakolik se žena dokáže spojit se svými pocity a vyjádřit je, pojmenovat, či si je vůbec uvědomit. Nakolik vnímá své tělo. Jaký postoj má všeobecně k sexualitě a intimitě, k mužům, jaký byl předchozí průběh jejího sexuálního života (aktivního i pasivního). Co od vaginálního mapování očekává, co je jejím záměrem. 

Žena se zcela vědomě spojuje s pocity, které jsou v oblasti pánevního dna nashromážděné. Některá místa jsou necitlivá, některá plná potěšení, jiná plná různých druhů emocí, jako je smutek, zklamání, bolest, vztek a další. Ženské pohlaví je receptivní, přijímající a má tendenci v sobě shromažďovat a "pamatovat" si různé druhy prožitků. 

Ať už příjemných či bolestivých.                      

Při běžném milování, přestože se dotýkáme vaginy, často tyto pocity vůbec nemusí být vnímány, stávají se zřetelné až při zpomalení se, práci s dechem a rozšíření vnímavosti.

Při technice vaginálního mapování je důležitá práce s dechem. Pomocí dechu uvolníme napětí, rozproudíme krev, oživíme tělo. Před mapováním můžete přijmout vaginální napářku vybrat si bylinky z mé nabídky.Bylinky jsou bio z mé zahrádky.

Tkáň vaginy se mapuji jemným a citlivým dotykem. Vědomá pozornost ženy, zaměřená do konkrétního bodu tkáně, dech a dotyk, to jsou tři základní nástroje používané při zvyšování citlivosti tkáně vaginy.

Klientka sama si řídí, na základě informací, které zná z úvodního povídání, na kterém bodě a jakým tlakem se tkáně vaginy dotýkáme. Sama určuje tempo, postup, průběh i podobu sezení. Slovním vedením, pohybem, zvukem, či gesty se aktivně podílí na samotném mapování.

Vhodné minimálně 3 sezení ideálně do týdne či 14 dnů,nebo jednou týdně.

Investice za 130 min.  3000 Kč, balíček 3x sezení 8500 Kč nebo 5x sezení  14 000Kč

Platba předem hotově, nebo rychlým převodem vkladem na účet 

 Možno použít k terapii access bars či body process .

V investici  je započítána úvodní konzultace, mapování, doznění a sdílení.

Možnost zakoupit na dárkový poukaz

 

Unikátní kombinace vaginálního mapování s následným láskyplným dotekem

Pro mnohé ženy je vaginální mapování náročným emocionálním procesem a ženy po něm často vnímají potřebu delšího dohlazení, ukonejšení, aby prohloubily svůj harmonický a úlevný pocit. Doteková péče následuje po vaginálním mapování a je jí vyhrazeno cca 40 minut, kdy žena může jenom spočinout a užívat si hýčkání. Celý proces se tak stává podporou léčení a hlubokého napojení se na své ženství.

Investice180 min ... 4000 Kč 

 

Vaginální mapování s masáží ňader

Toto unikátní spojení nabízí propojení emočního centra, kterým je srdce s centrem naší ženské podstaty. Nejdříve prostřednictvím masáže prsou a oblasti srdce budeme pracovat s uvolněním emocí a následně budeme uvolňovat blokády ve vagíně prostřednictvím akupresurní techniky - vaginálního mapování. Tato péče poskytuje komplexní přístup k celkovému uvolnění těla na rovině emoční a fyzické. Budete se cítit neuvěřitelně odlehčeně a napojeně na svoji ženskou stránku. Dopřejte si tuto skvělou kombinaci dvou technik v jednom, v celkové délce tří hodin.

Investice 180 min ... 4000 Kč

 

 

Nahoru