Tantrické masáže, masáže, terapie

Tantra masáže pro ženy

Tantra je cestou lásky. Lásky k sobě k ostatním lidem, k přírodě, k planetě, k vesmíru, k životu. Tantra nikoho neposuzuje a nekritizuje, vnímá každého z nás jako jedinečnou bytost, která je uvnitř ryzím diamantem. Tantrická masáž nám pomáhá odkrývat vrstvy balastu, které jsme na sebe nabalili během života a umožňuje nám spatřit ten diamant uvnitř nás. Tantrická masáž se věnuje každému kousku těla s tou největší péčí, s plnou pozorností, s vědomým a láskyplným dotykem. Při masáži můžete vnímat své tělo jako dokonalý nástroj, díky kterému pak prožíváte stavy blaženosti a svobody. 

umeni doteku1

Hlavním poselstvím tantry, je prožívání každého okamžiku života s plnou pozorností.
Základním záměrem tantrické masáže je tedy plná pozornost doteku,  napojení se a plné vnímání okamžiku teď a tady, jak přijímajícího tak dávajícího. Práce s dechem a s energií je tenká červená nit, provázející celou masáž. Dech nám pomáhá naplno prožít své tělo a své emoce, dovolí nám se otevřít a zcitlivit každé místo naší pokožky i našeho nitra.
Tantrická masáž je hluboký transcendentní zážitek. Nejedná se zdaleka jen o fyzickou potěchu těla.
Při správně vedené tantrické masáži, prožívá přijímající nádherné stavy blaženosti, lásky, slasti i hlubokého uklidnění. Zároveň je kultivována základní životní sexuální síla.
Ženy, které svou sexuální sílu ve svém těle málo cítí, se budou po tantrické masáži cítit více přitažlivé, živé, naplněné.
 Ty které naopak sexuální síla více ovládá, se naučí ji kultivovat tak, aby z takto silné energie dokázaly čerpat i v běžném životě a získaliy tímto způsobem nádherný bonus.
Tantrická masáž člověka velmi obohatí. A je zřejmé, že ať už na vědomé, či podvědomé úrovni, pozitivně ovlivňuje jeho život, vztahy s okolím i v partnerství.

 

UMĚNÍ DOTEKU

je smyslný a něžný rituál, plný úcty a laskavé péče.

Začíná tantrickým rituálem ve stoje kdy se klaním ženě jako bohyni.

Prostřednictvím doteků dlaní, horkých žínek ,kožešin, peříček a teplého oleje je postupně laskáno celé vaše tělo. Včetně obličeje, hlavy, rukou, chodidel a hýždí. Místy něžné, místy pevné nebo tepající pohyby, oživují vaši vnitřní životní sílu.

Tím, že jste plně v roli přijímající a nemusíte na oplátku nic dát, dochází k hlubokému uvolnění, až úlevě, a intenzivnímu prožívání smyslné láskyplné pozornosti. Masáž je zaměřena na probouzení citlivosti těla i duše a zvednutí hladiny životní energie, která koluje ve vašem těle.

Oživí a transformuje vaši kreativitu a vnitřní radost!

Dopřejte si to potěšení, nechat se hýčkat jemně hladivými, láskyplnými dotyky.

Oddejte se péči a zastavte na chvíli své myšlenky.

Prožívejte, vnímejte, nechte se nést.

Při této masáži jsou vynechána intimní místa.

Objednejte se a dopřejte si tantra masáž. Zasloužíte si být hýčkána, zasloužíte si zažít pocit naprostého přijetí.

 Investice   

70 min-ochutnávka-dotek peřím a teplým olejem na zadní části těla ,hlava a dekolt  2000 Kč/ 90 euro

100 min 3000 Kč/130 euro

150 min 4000 Kč/ 170 euro

180 min 5000 Kč/ 210 euro

Možnost zakoupit na dárkový poukaz

TANTRA MASÁŽ ŠAKTÍ S ORGASMICKOU MEDITACÍ

Tantra masáž Šaktí je smyslný a něžný rituál,plný úcty a laskavé péče. Před masáží vás provedu několika druhy dechu na rozproudění energie a celkového uvolnění,poté přijmete tantrický rituál,kdy se vám klaním jako k bohyni a masíruji celé tělo ve stoje. Poté si uleháte na matraci a začínám vás omývat teplými ručníky,hladit peříčky,kožešinkami a různými hebkými předměty a postupně laskám celé tělo teplým olejem do kterého přidávám intuitivně kapky esenciálních olejů pro hlubší zážitek.Masíruji celé vaše tělo včetně obličeje,hlavy,rukou,prsou,chodidel ,hýždí a joni. Něžnými doteky oživuji vaši vnitřní životní energii. Protože jste plně v roli přijímající dochází k hlubokému uvolnění a intenzivnímu prožívání láskyplného doteku. Na závěr masáže přijímáte  meditaci jonI. Je to pomalé hlazení vašeho těla od srdeční čakry ke  klitorisu po dobu 20 min.

Jedinečná technika,pocházející z USA od Nicole Daedone, ve které "malé úsilí přináší velké výsledky". Orgasmická meditace nemá žádný cíl, nevytváří nátlak a to přináší obrovský prostor pro jakkoliv jemné či silné sebevyjádření i poznání sebe samé.

ORGASMICKÁ MEDITACE má pro praktikující přínosy na mnoha úrovních. Cílem této meditace je prožitek sám a díky tomu ženám pomáhá:

  • soustředit pozornost plně na přítomný okamžik, na to, co se právě teď děje
  • přenést pozornost do jednoho místa v těle a tak se "navrátit do těla"
  • uvolnit napětí v těle vzniklé z pocitu, že "něco musím"
  • oprostit se od zaměření na vzrušení, příp. na orgasmus
  • užít si intimní dotek
  • přivést do dotýkaného místa a potažmo do těla více citlivosti
  • zvýšit orgasmický potenciál

Budu se těšit na setkání milá ženo, že Tě budu moci provést touto nádhernou masáží s orgasmickou meditací.

Investice       180 min 5000 Kč / 210 Euro 

                      210 min  6000 Kč/ 250 Euro                          

                      240 min 7000 Kč / 290 Euro 

Možnost zakoupit na dárkový poukaz

 

ROYAL TANTRA MASÁŽ ŠAKTÍ      

Zvu tě na nádhernou celotělovou smyslnou masáž s relaxací ve vaně s perličkovou ,či olejovou a solnou lázní za svitu svíček a praskání dřeva v krbu.

.Před masáží posedíme u čaje,poté tě opečuji ve stoje a napojím se na tvou energii v podobě tantrického rituálu a praxí s dechem,pohybem a hlasem.Poté se oddáš  koupeli v přítmí masérny v zimě u hořícího krbu a plápolajících svíček.Ve vaně můžeš přijmout pomalou masáž celého těla pomocí bylinných měšců,či relaxaci se solí a esenciálním olejem. Po koupeli tě navedu na matraci a začnu tě hladit peřím,kožešinkami,různými hebkými předměty a poté tě budu masírovat  teplým olejem s vůní jasmínu či růže,kdy táhnu energii od hlavy až k patám.K masáži používám  i lávové kameny na dodání energie do těla a odbourání stresu. Poté se otočís na záda a masíruji ti ruce ,ňadra ,nohy a břicho.Masáž může být zakoncena orgasmickou meditací tj.pomalé hlazení joni a spojování srdeční a sexuální čakry.

Investice       180 min 5000 Kč / 210 Euro 

 

TANTRA MASÁŽ ŠAKTÍ


Jsem poctěna, že mohu díky svému vzdělání, zařadit do své nabídky tuto přenádhernou a zcela výjimečnou masáž.

Tantra masáž šaktí je smyslný a něžný rituál,plný úcty a laskavé péče. Před masáží vás provedu několika druhy dechu na rozproudění energie a celkového uvolnění,poté přijmete tantrický rituál,kdy se vám klaním jako k bohyni a masíruji celé tělo ve stoje. Poté si uleháte na matraci a začínám vás omývat teplými ručníky,hladím peříčky,kožešinkami a různými hebkými předměty a postupně laskám celé tělo teplým olejem do kterého přidávám intuitivně kapky esenciálních olejů pro hlubší zážitek.Masíruji celé vaše tělo včetně obličeje,hlavy,rukou,prsou,chodidel ,hýždí a joni.Něžnými doteky oživuji vaši vnitřní životní energii.Protože jste plně v roli přijímající dochází k hlubokému uvolnění a intenzivnímu prožívání láskyplného doteku.Na závěr masáže hladím vaši joni,masáž může být jak zvenku tak i zevnitř,vše záleží na vás co si budete přát.

Protože jste plně v roli přijímající a nemusíte na oplátku nic vracet, dochází k hlubokému uvolnění  a intenzivnímu prožívání láskyplného doteku.

Zaměřuji masáž na probouzení citlivosti těla i duše a zvednutí hladiny životní energie (sexuální energie).

Investice 150 minut … 4000,- Kč 

                180 minut … 5000,- Kč

Možnost zakoupit na dárkový poukaz

 

TANTRA MASÁŽ ŠAKTÍ SE ZÁMĚREM

Masáž je možné absolvovat sama nebo s partnerem ,partnerkou ,který se  dívá.

Před masáží mi sdělíte váš záměr vaše přání,například:láska,zdraví, přání být požehnána dítětem,otevřenost,pozitivní myšlení...

Masáž začíná  bioenergetickými cviky,hlubokým dýcháním ,rozprouděním energie do těla,opičím dechem a pomalým zklidněním ,poté přijmete tantrický rituál,kdy se vám klaním jako k bohyni a masíruji celé tělo ve stoje. Poté si uleháte na matraci a začínám vás omývat teplými ručníky,hladím peříčky,kožešinkami a různými hebkými předměty a postupně laskám celé tělo teplým olejem do kterého přidávám intuitivně kapky esenciálních olejů pro hlubší zážitek.Masíruji celé vaše tělo včetně ,rukou,prsou,chodidel ,hýždí  a celého trupu.Na závěr masáže můžete přijmout meditaci joni,pokud si to budete přát.Po masáži vklepávám konečky prstů vaše přání-záměr do celého těla a zasypu vás květy ,které v daný čas mi kvetou na zahradě.

Investice     150 min 5000,- Kč

Možnost zakoupit na dárkový poukaz

 

TANTRA MASÁŽ MAGICKÁ ŠAKTÍ

Celotělová tantra masáž včetně masáže joni(pohlaví) začíná tradičním úvodním tantrickým rituálem ve stoje. Celá masáž je naplněna smyslností, probouzí v ženách bohyni a vnitřní energii. Dává odplynout každodenním starostem a umožňuje radovat se ze střídavých vln vzrušení a uvolnění.Zahrnuje láskyplné doteky, Jemné hlazení stimuluje nervová zakončení a zbystřuje vnímání, nahřívání teplými žínkami uvolní energetické bloky v těle,peříčka,kožešinky,jemné předměty evokují smyslnost ženy,která se stává  bohyní ,masáž teplým  bio kokosovým olejem stupňuje vzrušení po celém těle. Masáž umožňuje nalézt štěstí a lásku uvnitř vlastního těla. Toto vědomí můžete přenést do svého běžného života.Obsahuje citlivou, meditativní a léčivou masáž rozety,masáž hlavy,dásní zubů,horního patra,jazyka,nosu,uší. Masáž může být zakončen  láskyplnou masáží joni.

Zbavíte se studu a poznáte nové roviny prožitku.Projdete duchovním vývojem, který zlepší kvalitu vašich vztahů k sobě i ostatním.

Investice 180 min 5000 Kč

                240 min 7000 Kč

Možnost zakoupit na dárkový poukaz

Nahoru