Chcete více proniknout do praktikování tantrické masáže?
Chcete naučené dovednosti použít pro oživení či zkvalitnění intimního života?
Chcete se stát lepším milencem či milenkou?
 

Výuka tantra masáží pro páry

Na výuku můžete přivést partnerku, partnera nebo jinou vám osobu blízkou (třeba někoho z přátel).

Vše se bude odehrávat v takovém tempu, které jen budete potřebovat. V případě, že masáž přijímá žena, tak se rychlost výuky vždy řídí pravidlem, že ona je ta, která udává tempo výuky. Důležité je, aby se cítila příjemně a komfortně. Žena většinou potřebuje více času na uvolnění nežli muž.

ROZDĚLENÍ MASÁŽE NA JEDNOTLIVÉ VÝUKOVÉ ČÁSTI

Tantrická masáž je velice široký pojem, proto jsem se rozhodla výuku rozdělit do několika výukových bloků a vybrala jsem to nejlepší, co můžete v soukromém intimním životě využít. Každá část se skládá z teorie a praxe (která převažuje). Můžete absolvovat vše z mojí nabídky, nebo si můžete vybrat jen jednotlivé části, které vás nejvíce osloví.

UMĚNÍ DOTEKU (hebké předměty, horké žínky, naučení základních doteků)

Chcete se naučit, jak můžete vykouzlit smyslnou atmosféru pro vašeho partnera či partnerku, i když zrovna po ruce nemáte k dispozici masážní olej? Stačí mít po ruce šátek či ručník, a já vám ukážu, jak báječně uvolnit masírovaného i když se ho zatím přímo nedotýkáte. Naučím vás, jak můžete použít horké žínky k uvolnění, které jsou v oblibě nejen v zimním období. Dále jak používat hebké předměty, které zjemní vnímání doteků.

Investice 4000 Kč / 3 hodiny / pár -učí se masírovat pouze jeden a druhý masáž přijímá
Investice 6000 Kč / 5 hodin / pár – učíte se masírovat v páru oba dva

Možnost zakoupit na dárkový poukaz

Platba možná  převodem,či hotově

SMYSLNÁ OLEJOVÁ MASÁŽ

K tantrické masáži patří neodmyslitelně i použití horkého oleje. Naučím vás jak smyslně používat dlouhé tahy po celém těle a zároveň i jak umět namasírovat jednotlivé části těla. Věřím, že jednotlivé techniky, které se naučíte, použijete například i v pokud budete chtít udělat vaší drahé polovičce radost krátkou večerní masáží. Například masáž chodidel, po prožitém těžkém dni, je velice relaxační a udělá nesmírnou radost – a toto uvolnění může dál plynout například do krásného milování se!

Investice 4000 Kč / 3 hodiny / pár -učí se masírovat pouze jeden a druhý masáž přijímá
Investice 6000 Kč / 5 hodin / pár – učíte se masírovat v páru oba dva

Možnost zakoupit na dárkový poukaz

 

INTIMNÍ MASÁŽ JONI A LINGAMU

Vysvětlím vám rozdílnost v přijímání masáže v případě muže a ženy, a naučím vás vnášet do intimního života více hravosti, radosti a hlavně nikdy nekončící vzrušení a vášně!

Investice : 3000 Kč / 2 hodiny / pár -učí se masírovat pouze jeden a druhý masáž přijímá
Investice : 4000 Kč / 3 hodiny / pár – učíte se masírovat v páru oba dva

Možnost zakoupit na dárkový poukaz

doporučení: pokud bude přijímat masáž žena, doporučuji nejdřív absolvovat výukovou část olejové masáže nebo umění doteku.

MASÁŽ ZADEČKU

V tantrické masáži neexistuje žádné tabu, proto vám nabízím možnost, jak nejlépe poznat, kolik rozkoše vám může přinést anální masáž. Naučím vás jak uvolnit hýždě a okolí zadečku, poté vám ukážu velice jemné techniky, které uvolní anální oblast zvenku i zevnitř. Vnější masáž je především velice uvolňující až meditativní. Vnitřní masáž je naopak velice smyslná a můžete díky ní objevit nové pocity vzrušení. Celá masáž se odehrává ve velice jemném a pomalém tempu, díky kterému můžete lépe vnímat vlastní tělo.

Až zažijete tuto masáž, určitě se mnou budete sdílet názor, že čím víc máte uvolněný zadeček, tím víc se cítíte uvolnění ve vašem prožívání života.

Investice: 3000 Kč / 2 hodiny / pár -učí se masírovat pouze jeden a druhý masáž přijímá
Investice: 4000 Kč / 3 hodin / pár – učíte se masírovat v páru oba dva

Možnost zakoupit na dárkový poukaz

 

TANTRICKÝ RITUÁL – pro zájemce, kteří chtějí umět překvapit i něčím navíc!

Tato část výuky je určena těm, kteří chtějí tanrickou masáž umět včetně úvodního rituálu, který je celý ve stoje. Tuto část výukového bloku se může učit jak úplný začátečník, tak pokročilý. Tantrický rituál je plný pozornosti a lásky, může být ovšem taky plný vášně a odevzdání se. Rituál je skvělým začátkem před masáží, pokud budete chtít darovat masáž, která udělá radost svojí neobyčejností! Věnujte vaší drahé polovičce luxusní zážitek!

Investice: 3000Kč/ 2 hodiny / pár -učí se masírovat pouze jeden a druhý masáž přijímá
Investice : 4000Kč/ 3 hodin / pár – učíte se masírovat v páru oba dva

Možnost zakoupit na dárkový poukaz

 

 

DALŠÍ INFORMACE

Jak výuka probíhá?

Vždy si nejdříve promluvíme o tom, co bude výuka obsahovat a co se od přijímajícího a dávajícího očekává. Poté Vás zasvětím do teoretické části, z které vklouzneme přímo do praktické výuky. Budu Vám postupně vysvětlovat masážní techniky, které poté bude hned po mně opakovat (a já budu stále po vašem boku, abych kdykoliv pomohla a poradila). Nakonec si všichni po masáži spolu ještě promluvíme o celé zkušenosti, a já ráda zodpovím všechny Vaše dotazy.

V ceně výuky je zahrnuto:

  • lektorné
  • zapůjčení všech potřebných pomůcek pro masáž (kožešinky, peříčka, štětečky, masážní olej…)
  • zapůjčení ručníků, šátků
  • k dispozici máte také samozřejmě možnost využít sprchu
  • občerstvení
Nahoru