ACCESS ENERGETIC FACELIFT

Přijďte si užít blahodárné hýčkání nejen vašeho dekoltu,obličeje,těla ale i duše.

Energetický facelift je úžasný proces, který dokáže omladit tvář a tělo bez operace,injekcí,peelingu nebo jiných procedur,  nejen zpomaluje stárnutí, vyhladí vám vrásky,navrací do těla radost,lásku k sobě,pomáhá růstu vlasů,pigmentové skvrny  vám blednou,zvýší se vám sebevědomí, máte lehčí pocit v těle.

Metoda je tak relaxační,že u ní každý usne.Tato technika může vytvářet omlazovací procesy v celém těle . A kromě toho nebudete mít potřebu se hodnotit a dívat se na sebe kriticky.

Efekt po sezení se nemusí hned ve tváři projevit,ale rozhodně se projeví ve vašem vyzařování,držení těla a o tom jak se projevujeme navenek směrem k okolí.Často se totiž stává ,že se skrýváme za určité masky ostatních,máme strach vypadat jak se doopravdy máme, protože máme spoustu spatných zkušeností ( a to nejen z tohoto života) týkajících se krásy, fyzického těla a toho jak přijímáme sami sebe a jak jsme přijímáni okolím.

Energie access energetic facelift má ještě úplně jinou kvalitu. Dochází ke zpřístupnění úplně jiné dimenze a i reality, bez gravitace a času.Těžko se to dá popsat slovy ! Přijďte to ZAŽÍT! Energii vnímám jako  velmi láskyplnou,pečující,výživnou a více povznášející.

Co když můžeme nechat odejít naše posuzování ohledně stárnutí a otevřít se nové realitě?

Co když můžeme nechat naši krásu plně vyzařovat ven a prosvěcovat všechny reality?

Co je zde pro nás ještě možné?

investice 40 min 700 Kč,60 min 1000 Kč,90 min 1500 Kč

balíček 3 sezení ,návštěvy nejlépe po týdnu  4000 Kč 

balíček 5 sezení , návštěvy nejlépe po týdnu  6000 Kč

Platba možná  rychlým převodem nebo hotově .

 

Nahoru