Tantra masáže pro páry

Zvu vás ke zpestření vašeho vztahu společným zážitkem, párové masáže.

Tantra masáž pro zamilované ,páry ,přátele nabízí jedinečný a hluboký zážitek,který párům zprostředkuje nový prožitek a intenzivní sexuální impuls .Tantra masáž pro páry,je určena všem mužům a ženám, kteří chtějí objevovat sebe i svého partnera. Pro přátele, kteří si ve společné místnosti, chtějí věnovat nezapomenutelný zážitek. Objevíte Vaše tělo a jeho potenciál pro prožívání v oblasti lásky, citu, sexuality a smyslnosti. Prožít tuto zkušenost v přítomnosti blízké či milované osoby dává této pečující a blahodárné masáži nový rozměr v prožívání intimity, který si přenesete i do svých životů a na dlouho vás obohatí.

Masáže pro páry, přátele provádím sama a Váš partner (partnerka) se dívá. 

Po příchodu do mé oázy posedíme u čaje a povykládáme si o vašich přáních,záměrech.

Na začátku masáže uvolníme tělo dechem,pohybem a hlasem,pak následuje tantrický rituál ve stoje tj. Klanění se bohyni, božstvu a masáž ve stoje. Poté uleháte na tantrickou matraci a následuje omývání horkými žínkami,hlazení peříčky,kožešinkami a jinými hebkými předměty a masáž teplým olejem s intuitivně vybranými esenciálními oleji. Energie vybudovaná v masáži podpoří vaše partnerství na energetické úrovni. Vytvoří se energetický most, jež může rozšířit vnímání jeden druhého a posílit tím vaše pouto lásky.

Pracuji v hluboce meditativním stavu, kdy jsem dechem napojena na klienta,klientku.Na závěr masáže může být zahrnuta intimní masáž lingamu/joni či orgasmická meditace pohlaví.

Ze zkušenosti vím, že masáž ve vás probudí smyslnou touhu strávit v milostném objetí další chvíle v mé oáze,kterou vám poskytnu za úplatu.

investice  varianta 1. masáž jednoho z páru  150 min 5000 Kč
 
                varianta 2.masáž obou z páru        240 min 6000 Kč
 
                                                                       300 min 8000 Kč           
                      
                                                                                     500 Kč pronájem romantického prostoru po masáži na milování
                                                                                     500 Kč vodní lázeň po masáži

Možnost zakoupit na dárkový poukaz

Nahoru