Tantrické masáže, masáže, terapie

Terapie

Access bars je metoda  nástrojů a procesů,které vám s lehkostí ,pokud si to dovolíte,otevírá více vědomí.Je to ochota být  zcela  přítomný ve všech oblastech našeho života. Access bars umožňuje vyhodit z hlavy vše nepotřebné, jako když zmáčknete na počítači klávesu delete.Osvobodíte se od napětí,stresu a stále vracejících se myšlenek či pochyb.Co když to může být opravdu tak snadné? Přijďte a poznejte to sami.

Více informací

Jak se smysluplně dotýkat ženy?

Více informací

Tento malý orgán řídí sexuální život muže a spolu s penisem a varlaty symbolizují mužské principy a mužnost. Mnoho mužů možná o své prostatě toho moc neví, nebo o ní slyšelo pouze v souvislosti s obávanou rakovinou prostaty. Význam prostaty jako také není moc známý. Má však obrovský význam pro sexuální život muže a jeho dlouhodobou sexuální harmonii. Když prostata začne „zlobit“ má to na zdraví muže, jeho psychiku i sexuální život neblahý vliv.

Více informací

Jseš unavený?Stále ve stresu?Nemáš čas na sebe?Ráda tě uvítám ve své oáze udělej si čas jen pro sebe cca  4  hodiny v kterých se ti budu maximálně věnovat. Budu tu jen pro tebe. Sezení začíná posezením u čaje,naladěním se na sebe,povídáním .

Více informací
Nahoru